Середа, 21.08.2019, 01:55 | RSS
КОНТРОЛЬНІ, КУРСОВІ, ДИПЛОМНІ РОБОТИ
БЕЗКОШТОВНІ ПІДРУЧНИКИ
(067) 421-15-51
dozkontrol@mail.ru
dozkontrol@meta.ua
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук

Скачати безкоштовно підручники з логіки


Розмір: 866 Кб
Формат: WinWord
Архив: WinZip
Посібник містить основні теоретичні положення курсу логіки, плани семінарських занять, тести, логічні задачі та вправи. Окремо представлений російсько-український словник, який враховує мовні труднощі певної частини студентів в оволодінні базовими термінами логіки. 

Розмір: 276 Кб
Формат: WinWord
Архив: WinZip
Навчально-методичний посібник містить адаптовану для юридичних та економічних спеціальностей програму, конспект основних положень курсу логіки, плани семінарських занять, тести, задачі, вправи для самостійної роботи студентів, контрольні роботи, структурований список рекомендованої літератури. Матеріал посібника структуровано за модульним принципом. 
Розмір: 15,8 Кб
Формат: djvu
Архив: WinRAR
Второе издание книги, ориентированной на программу преподавания логики в вузах, подготовлено с исправлениями и дополнениями. Книга также может быть использована в качестве учебного пособия с школах, гимназиях, лицеях и колледжах. Для развития творческого мышления учащихся по центральным темам курса приведены задачи и упражнения. В книгу включена новая глава, раскрывающая этапы развития логики как науки и основные направления современной символической логики. 
Розмір: 2,38 Кб
Формат: djvu
Архив: WinRAR
У стислому та систематичному, дидактично витриманому вигляді навчальний посібник розкриває зміст основних логічних форм та законів правильного мислення. Він побудований за модульним принципом. Кожний модуль містить дві частини: теоретичну і прак-тичну. Остання вміщує словник термінів, практичні завдання, вправи і тести, розв'язання яких є необхідною умовою формування навичок правильного мислення та застосування їх у практичній діяльності. Основний акцент поставлено на формування у студента самостійних навичок аналізу логічних форм та оперування ними у межах розуміння традиційної та сучасної логіки. Видання супроводжується розділом прикладів розв'язання логічних задач і вправ та відповідей на них. 
Розмір: 3,29 Кб
Формат: djvu
Архив: WinRAR
У систематизованому, дидактично витриманому вигляді підручник розкриває Метод логіки, основні форми і закони мислення. У підручнику при викладенні програми курсу логіки вра-ховується специфіка юридичної спеціальності. Значний фактичний матеріал ілюструє особливості судового пізнання, показує як виявляється та чи інша логічна форма у правовому дослідженні та юридичній практиці. 

База підручників постійно обновлюється

Анализ веб сайта
Статистика
Ми з Вами
Друзі
» Зареєстровані на сайті:
Всього: 3216
Нових за месяць: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них:
Адміністратор сайту: 1
Перевірених: 16
Користувачів: 3199
» З них:
Чоловіків: 875
Жінок: 2341
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031