Середа, 21.08.2019, 00:46 | RSS
КОНТРОЛЬНІ, КУРСОВІ, ДИПЛОМНІ РОБОТИ
БЕЗКОШТОВНІ ПІДРУЧНИКИ
(067) 421-15-51
dozkontrol@mail.ru
dozkontrol@meta.ua
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук

Скачати безкоштовно підручники з економічних дисциплін_6


Розмір: 3,86 Мб
Формат: djvu
Архив: WinRAR
У начальному посібнику розглянуто етапи еволюції національної економіки, її сучасний зміст та основні структурні характеристики, закономірності функціонування та розвитку окремих складових національної економіки на мікро-, макро і мегарівнях, напрями і механізми їх державного регулювання. 
Розмір: 362 Кб
Формат: WinWord
Архив: WinRAR
У навчальному посібнику на основі розробок сучасної економічної науки викладено основні теоретичні положення навчальної дисципліни «Економічна теорія». У кожній главі виділено основні поняття, тести та завдання для організації самостійної роботи, рекомендована література. 
Розмір: 8,4 Мб
Формат: djvu
Архив: WinZip
Рассматриваются общие вопросы экономической теории, проблемы микро- и макроэкономики. Большое внимание уделяется проблемам развития рынка несовершенной конкуренции, теории фирмы и трансакционным издержкам, внешним эффектам и производству общественных товаров, макроэкономической динамике, основам теории благосостояния и экономического роста. Рассмотрены особенности анализируемых явлений в трансформирующейся экономике. 
Розмір: 5,78 Мб
Формат: djvu
Архив: WinZip
В учебном пособии в краткой и доступной форме рассмотрены все основные вопросы, предусмотренные государственным образовательным стандартом и учебной программой по дисциплине "Экономическая теория". Книга позволит быстро получить основные знания по предмету, а также качественно подготовиться к зачету и экзамену. 
Розмір: 449 Кб
Формат: WinWord
Архив: WinRAR
З урахуванням змін, що сталися в практиці статистики України з часу виходу у світ першого видання цього підручника (1998 р.), розглянуто базові питання й положення організації та проведення статистичного дослідження соціально-економічних явищ і процесів. Зміст узгоджено з типовою нормативною програмою дисципліни «Статистика» та міжнародними статистичними стандартами. У першій частині підручника — «Теорія статистики» — висвітлено теоретичні аспекти статистичного дослідження ринкових перетворень. У другій його частині — «Економічна і соціальна статистика» — наведено діючу систему збирання й аналізу статистичних даних в Україні та зазначено напрямки її вдосконалення з метою підвищення якості й ефективності статистичних досліджень.
Порівняно з першим виданням відповідно до змін, які сталися останніми роками у статистиці України, підручник доповнено розділами «Статистика зовнішньоекономічної діяльності», «Статистика цін», «Територіальні індекси», «Статистика ефективності суспільного виробництва». Суттєво перероблено розділи «Статистика ринку праці», «Статистика товарного обороту внутрішньої торгівлі» та «Особливості вивчення ринку споживчих товарів». 
Розмір: 950 Кб
Формат: WinWord
Архив: WinRAR
Посібник підготовлено відповідно до програми дисципліни «Стратегічний аналіз», яка входить до переліку нормативних дисциплін магістерського рівня навчання студентів зі спеціальності 8106 «Облік і аудит підприємницької діяльності». У ньому розглянуті методичні аспекти стратегічних оцінок діяльності підприємства, орієнтованого на ринкові умови господарювання і використання міжнародного досвіду. 
Розмір: 244 Кб
Формат: WinWord
Архив: WinRAR
Навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни підготовлений з метою надання допомоги студентам-магістрантам усіх форм навчання у доскональному вивченні теоретичного матеріалу та набуття відповідних навичок із зазначеної дисципліни. 
Розмір: 58 Кб
Формат: WsnWord
Архив: WinRAR
Конспекти лекцій 

Розмір: 609,7 Кб
Формат: WinWord
Архив: WinRAR
Навчально-методичний посібник підготовлено відповідно до програми з курсу «Судово-бухгалтерська експертиза». У ньому викладено теоретичні основи організації судово-бухгалтерської діяльності, економічного контро-лю з боку правоохоронних органів України, методику і техніку призначення і проведення судово-бухгалтерської експертизи окремих напрямків госпо-дарської діяльності підприємств з різними формами власності в умовах рин-кової економіки. Теоретичний матеріал доповнено таблицями, рисунками. Після кожної теми надається рекомендована література. Засвоєнню теоретичного матеріалу сприятимуть розроблені автором навчальні завдання, завдання для перевірки знань студентів, завдання для бло-чно-модульного контролю, плани практичних занять, а також термінологіч-ний словник. 
Розмір: 1.09 Mб
Формат: WinWord
Архив: WinRAR
Навчальний посібник створений за новою нормативною програмою дисципліни «Політична економія», рекомендованою Всеукраїнською науково-методичною конференцією (1999 р.) У ньому комплексно розкриті загальні закономірності руху економічних систем, їх рушійні сили і суперечності, показана роль продуктивних сил і економічних відносин у процесі розвитку суспільного виробництва. 
Розмір: 570 Кб
Формат: WinWord
Архив: WinRAR
Навчальний посібник розрахований на викладачів, аспірантів, студентів вищих економічних навчальних закладів і відповідає програмі, яка рекомендована для вузів. Посібник може бути цікавим і корисним усім, хто має намір засвоїти вихідні теоретико-методологічні засади сучасної економічної науки, зрозуміти механізм функціонування перехідної української економіки. 

1-15                   16-31                   32-45                   46-60                    60-75                   76-86                                                  

Перейти на ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

База підручників постійно обновлюється

Анализ веб сайта
Статистика
Ми з Вами
Друзі
» Зареєстровані на сайті:
Всього: 3216
Нових за месяць: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них:
Адміністратор сайту: 1
Перевірених: 16
Користувачів: 3199
» З них:
Чоловіків: 875
Жінок: 2341
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031